menu-trigger

Hafız Seç

Aşağıdaki menüden hafız seçimini gerçekleştirebilirsiniz.
Abu Bakr Al Shatri
Maher Al Mueaqly
Mishary Al Afasy
ÂDİYÂT Suresi dinle / Mishary Al Afasy - Kuran Dinle

Mütercim Seç

Cüz Seçiniz

Sure Seçiniz

share on facebook  tweet  share on google  print  

ÂDİYÂT Suresi dinle / Mishary Al Afasy

Anasayfa » Sureler » ÂDİYÂT Suresi » ÂDİYÂT Suresi dinle / Mishary Al Afasy
Şu anda hafız Mishary Al Afasy sesinden ÂDİYÂT Suresi dinliyorsunuz.
b-left
b-left
سورة الـعاديات
وَالْعَادِيَاتِ ضَبْحًا ﴿١﴾ فَالْمُورِيَاتِ قَدْحًا ﴿٢﴾ فَالْمُغِيرَاتِ صُبْحًا ﴿٣﴾ فَأَثَرْنَ بِهِ نَقْعًا ﴿٤﴾ فَوَسَطْنَ بِهِ جَمْعًا ﴿٥﴾ إِنَّ الْإِنسَانَ لِرَبِّهِ لَكَنُودٌ ﴿٦﴾ وَإِنَّهُ عَلَى ذَلِكَ لَشَهِيدٌ ﴿٧﴾ وَإِنَّهُ لِحُبِّ الْخَيْرِ لَشَدِيدٌ ﴿٨﴾ أَفَلَا يَعْلَمُ إِذَا بُعْثِرَ مَا فِي الْقُبُورِ ﴿٩﴾ وَحُصِّلَ مَا فِي الصُّدُورِ ﴿١٠﴾ إِنَّ رَبَّهُم بِهِمْ يَوْمَئِذٍ لَّخَبِيرٌ ﴿١١﴾
b-left
b-left
ÂDİYÂT
100/ÂDİYÂT-1: Vel âdiyâti dabhâ(dabhan). 100/ÂDİYÂT-2: Fel mûriyâti kadhâ(kadhan). 100/ÂDİYÂT-3: Fel mugîrâti subhâ(subhan). 100/ÂDİYÂT-4: Fe eserne bihî nak’â(nak’en). 100/ÂDİYÂT-5: Fe vesatne bihî cem’â(cem’an). 100/ÂDİYÂT-6: İnnel insâne li rabbihî le kenûd(kenûdun). 100/ÂDİYÂT-7: Ve innehu alâ zâlike le şehîd(şehîdun). 100/ÂDİYÂT-8: Ve innehu li hubbil hayri le şedîd(şedîdun). 100/ÂDİYÂT-9: E fe lâ ya’lemu izâ bu’sira mâ fîl kubûr(kubûri). 100/ÂDİYÂT-10: Ve hussıle mâ fîs sudûri. 100/ÂDİYÂT-11: İnne rabbehum bi him yevme izin le habîr(habîrun).
Not: Ayetlerin solunda yer alan linkleri tıklayarak, seçtiğiniz sure ve ayet için 40 Kuran Mealinin mukayese edildiği KuranMeali.org sayfasına ulaşabilirsiniz. Açılan sayfadan "Kuran Dinle" linkini tıklayarak bu sayfaya geri dönüş yapabilirsiniz.

KuranMealiOrg Android Sürümü

Kuran Meali Org Android APP
Kuran Meali Org sitemizin, 39 Kuran Mealini kıyaslayan Android versiyonu yayınlandı.
Daha fazla bilgi için burayı tıklayınız.

KuranMeali.org Masaüstü!

KuranMeali.org Desktop

Kuran Meallerini Kıyasla Masaüstü 4.0 Çıktı!

KuranMeali.org websitesinin offline versiyonu olan 40 Kur'ân Meâli mukayeseli v3.0 ve v4.0 versiyonları çıktı. Yeni program ziyaretçi analizlerimiz göz önünde bulundurularak, iki sürüm olarak hazırlandı.
Kuran Meallerini Kıyasla masaüstü sürümünü indir


Kur'an'daki Hidayet Gizleyenler Raporları

Burda Dur www.kuranmeali.org Kur'an hakikatlerini Kur'an'ın ruhuna uygun olarak size ulaştıran ve bu konudaki bütün yanlışlıkları düzelten tek sitedir.

Hidayeti Gizleyenler Raporlarına ulaşın

Kur'ân'daki İslam Anketleri sonuçlarımıza ulaşın!

Kuran Meali Org Anketleri Kur'an-ı Kerim'e aykırı bir çok hurafe İslam dininde yeri varmış şeklinde kabul görmekte ve toplumumuza öğretilmektedir. Bu hurafeleri tanımak ve çevrenizi uyarmak için anket sonuçlarımızı mutlaka inceleyiniz.

KuranMeali.Org Anketleri